W naszej Szkole mamy bogatą ofertę Zajęć Dodatkowych.

Zajęcia te są zajęciami fakultatywnymi pozalekcyjnymi, dodatkowo płatnymi, organizowanymi głównie na terenie szkoły (poza basenem i siłownią).

Wszystkie zajęcia odbywają się po lekcjach  i są prowadzone przez nauczycieli z wykształceniem kierunkowym oraz wykwalifikowanych instruktorów.

Każdy znajdzie tu dla Siebie coś ciekawego i interesującego! :)

 Poniżej lista zajęć na rok 2019/2020:

 Basen

BASEN

Na zajęciach pod profesjonalna opieką ratowników, instruktorów pływania dzieci uczą się pływać lub doskonalą tę umiejętność. Zajęcia odbywają się na pływalni Polonez. 

PROWADZI: opiekunowie w ramach opieki świetlicowej, instruktorzy pływalni.

Modelarstwo

MODELARSTWO

Dzieci sklejają modele samolotów i pojazdów.Każde z dzieci realizuje wybrany przez siebie, dopasowany do umiejętności i zainteresowań model.Zajęcia doskonale rozwijają zdolności manualne.

PROWADZI: mgr. Sebastian Kloc

Szachy

SZACHY

Gra  w szachy rozwija i ćwiczy wyobraźnię przestrzenną dziecka wspomaga naukę matematyki, fizyki, nawet techniki i geografii.  Gra uczy jak radzić sobie ze stresem i porażką, jednocześnie jest wspaniała zabawą.

PROWADZI: Praczukowski Stanisław

  

Dzieci ze szkoły podstawowej korzystają z zajęć dodatkowo płatnych w okresach miesięcznych, ewentualne zmiany prosimy zgłaszać przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca zajęć. 

Płatność za zajęcia dodatkowe musi zostać dokonana do 10 dnia kolejnego miesiąca na podstawie otrzymanego rozliczenia. Jeśli nie zostanie ona uregulowana do końca miesiąca, dziecko nie będzie korzystało z zajęć w miesiącu kolejnym.