Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Szkoły:

Rekrutacja Szkoła Podstawowa

Rekrutacja Gimnazjum

Rekrutacja Uczniów do klasy 0 i I odbywa się na podstawie rozmowy z Dyrektorem Szkoły oraz  po okazaniu zaświadczenia o odbyciu co najmniej rocznego przygotowania przedszkolnego.

Uczniowie  klas wyższych  przyjmowani są na podstawie rozmowy z Dyrektorem Szkoły oraz na podstawie posiadanego świadectwa promocji do danej klasy.

!!! Oferty Promocyjne !!!

Rodzina Wielodzietna

Uczestniczymy w Programie "Mareckiej Karty Dużej Rodziny"

Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum nr 1 w Markach zaprasza dzieci z rodzin 4+

Do każdej klasy w roku szkolnym 2014/2015 przyjmiemy minimum dwoje dzieci z rodzin wielodzietnych z bonifikata czesnego do 99%!!!!

Więcej informacji w sekretariacie szkoły.

Zerówka za 0 zł!!!

1.    Dotyczy roku szkolnego 2015/2016

2.    Obejmuje dzieci zameldowane w Markach

3.    Dotyczy rodziców, którzy zobowiązują się do odpłatnego kontynuowania nauki w Prywatnej Szkole Podstawowej AD ASTRA w dwóch kolejnych latach

4.    Decyzję o przyjęciu dziecka podejmuje  dyrektor szkoły

Trzecie Dziecko Gratis!!!

Zniżka dla Rodzeństwa!!!

Trzecie i kolejne dzieci z rodziny wielodzietnej uczące się w naszej szkole są zwolnione z opłat  czesnego.

Rodzeństwo uczące się w szkole otrzymuje zniżkę 15% czesnego na czas nauki.

Regulamin Rabatu dla Rodzin

Bonifikata Godna Polecenia!!!

Rodzice dzieci uczęszczających do Prywatnej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum AD ASTRA, którzy polecą szkołę znajomym, za każde dziecko zapisane z polecenia otrzymają 5% bonifikaty na okres jednego roku.

Regulamin Bonifikaty Godnej Polecenia

50% taniej!!!

Uczniowie zapisani do Prywatnej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum AD ASTRA na rok szkolny 2014/2015, w listopadzie i grudniu 2013 otrzymają na 12 miesięcy bonifikatę w wysokości 50% czesnego

Regulamin Bonifikaty 50% taniej