Joanna Gołębiewska

mgr Joanna Gołębiewska - dyrektor szkoły

Od 12 lat dyrektor i właściciel szkoły, polonistka, kocha dzieci, literaturę, muzykę, góry i narty. Uważa, że uczyć trzeba interdyscyplinarnie, aby dzieci i młodzież mogły zobaczyć piękno świata, który poznają. Za najskuteczniejszą, niezależnie od wieku dzieci i najciekawszą, uważa metodę projektów.

Teresa Lewandowska

mgr Teresa Lewandowska - wice dyrektor

Doświadczona nauczycielka przedmiotów ścisłych. Naucza matematyki, fizyki i chemii. Osoba obdarzona wielką cierpliwością, traktuje uczniów życzliwie i potrafi objaśnić najtrudniejsze zagadnienia. Angażuje swoich uczniów do aktywnego uczestnictwa w ciekawych projektach edukacyjnych.

BeataGrudziska

mgr Beata Grudzińska - sekretarz szkoły

Pracuje tam, gdzie bije serce szkoły, zawsze czujna, odpowiedzialna, ciepła, a kiedy trzeba groźna, dla dzieci dobra i miła, kompetentna, wszechstronna, wesoła, niezastąpiona.

Dorota Balicka

mgr Dorota Balicka - sympatyczna i zawsze uśmiechnięta nauczycielka języka niemieckiego 

Stosuje różnorodne metody nauczania języka obcego ze szczególnym uwzględnieniem konwersacji. Zachęca uczniów do aktywności językowej poprzez udział w przedstawieniach z tekstem niemieckim. 

UrszulaPakcinska

mgr Urszula Pąkcińska – nauczycielka polskiego i filozofii

miłośniczka filmu– prowadzi projekty związane z X Muzą, entuzjastka teatru – wystawiała z młodzieżą m. in „Ferydurke”, inscenizację nowatorską i oryginalną, odpowiedzialny i kochający młodzież wychowawca, miłośniczka Wielkich Jezior Mazurskich.

 

mgr Monika Kot - nauczanie początkowe

 

mgr Sebastian Kloc - nauczyciel plastyki i technik wprowadza uczniów w świat sztuki

motywuje ich do podejmowania prób artystycznego wyrażania własnych emocji. Potrafi skutecznie przekazać wiedzę z historii sztuki i zaznajomić uczniów z różnymi technikami artystycznymi.

 

mgr Alicja Węsierska - nauczycielka biologii

przekazuje wiedzę przystępnie i systematycznie. Pomaga uczniom zdobywać wiadomości angażując ich do pracy zespołowej w projektach edukacyjnych. Chętnie wyjaśni każde zagadnie, dba o wysoką jakość nauczania.

AgataZalewska

mgr Agata Zalewska- młody psycholog, nauczycielka języka angielskiego

stosuje nowoczesne metody nauczania, aktywizuje dzieci poprzez zabawę i projekty graficzne rozszerzające słownictwo. Nauka języka przynosi uczniom wiele satysfakcji, lekcje odbywają się wymiarze 5 godz. tygodniowo .Pani Agata prowadzi też warsztaty technik uczenia się i budzenia motywacji.

Marta Idźkowska

mgr Marta Miąskowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej oraz pedagog szkolny

W pracy z najmłodszymi chętnie wykorzystuje różne techniki, również multimedialne. Wspiera działaniami pedagogicznym dzieci i młodzież, rozumie trudności , pomaga z zaangażowaniem, tworzy z pasją.  Czuwa w szkole nad realizacją programów profilaktycznych , prowadzi zajęcia socjoterapeutyczne dla najmłodszych .Jej  zamiłowanie do fotografii owocuje fotorelacjami ze wszystkich szkolnych wydarzeń.

 

mgr Krzysztof Radomski - geografia, przyroda

   

mgr Wira Kamińska - nauczyciel muzyki

Jest Polką pochodzącą z Ukrainy. Pani Wira nawiązuje świetny kontakt z uczniami, jest żywiołowa, pomysłowa i bardzo kompetentna. Potrafi „zarazić” dzieciaki radosnym zapałem do aktywności wokalnej i tanecznej.

Izabela Rabiega

mgr Izabela Rabiega- pedagog z dużym doświadczeniem dydaktycznym

ze wspaniałym zaangażowaniem pomaga poznawać i systematyzować wiedzę o świecie. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem z młodszymi koleżankami. Dba o rozwój kulturalny dzieci nie tylko przez codzienną pracę ale również przez organizację spotkań najmłodszych z szeroko rozumianą kulturą i sztuką.

 W razie problemów z formularzem kontaktowym  prosimy o kontakt zTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. strony.