STRONA WWW→ NOWOŚCI

Zachęcamy do zapoznania się z !!!nowymi funkcjonalnościami strony!!!, które ułatwią uczniom i rodzicom pozyskiwanie niezbędnych informacji.

Kilka nowości poniżej:

1. Uzupełnione dokumenty statutu szkoły,

2. Zakładka Nasza kadra umożliwia prosty i szybki kontakt z nauczycielami szkoły.

3. Polecamy lekturę zakładki "Rok Szkolny", gdzie znajdują się zawsze aktualne Plan lekcji, Kalendarz w którym zaznaczamy wszystkie wydarzenia, dni wolne, święta, tak aby Rodzice mogli zaplanować sobie urlopy i razem z nami świętować uroczystości szkolne.

4. Aby wszyscy wiedzieli, co danego dnia u nas na obiad, mamy zakładkę z menu :) ->aktualizowaną co poniedziałek.

5. Zawsze świeże informacje i ogłoszenia znajdą Państwo w Informacjach dla Rodziców lub też w zakładce Aktualności

Polecamy lekturę naszej strony i częste odwiedziny- obiecujemy, że będziemy zaskakiwać świeżością i rzetelnością informacji, ciekawymi rzeczami do pobrania, oraz nowymi funkcjonalnościami-> wkrótce wyszukiwarka.