REKRUTACJAInformacje

 

Rekrutacja do Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego AD ASTRA na rok szkolny 2022/2023

W roku szkolnym 2022-2023 zapraszamy młodzież do NIEPUBLICZNEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO AD ASTRA. Tym , którzy wybiorą naszą szkołę, pozwolimy w wakacje spokojnie odpoczywać .

Nie organizujemy egzaminów !

Przyjmujemy młodzież na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej I wyników klasyfikacji semestralnej (do 24 czerwca 2022) oraz na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej ,konkursu świadectw i wyników egzaminów zewnętrznych w drugim  etapie rekrutacji ( po 24 czerwca 2022).

W roku szkolnym 2022-2023 planujemy utworzyć w naszym liceum dwa oddziały uczniów po klasie 8 szkoły podstawowej w systemie czteroletnim z możliwością rozszerzania różnych przedmiotów wybranych przez ucznia .

  1. Rozszerzenia już od drugiej klasy. Uczeń wybiera dwa lub trzy przedmioty, których chce się uczyć na poziomie rozszerzonym, spośród wskazanych; język polski, język angielski, historia , wos, geografia, biologia i chemia .
  2. Regulamin rekrutacji , harmonogram , wniosek oraz kwestionariusz na stronie www.adastramarki.edu.pl

 ISTOTNE INFORMACJE I DOKUMENTY do pobrania:

1. Wymagane dokumenty

2. Regulamin rekrutacji do Liceum Ogólnokształcącego

3. Wniosek o przyjęcie do LO

4. Harmonogram rekrutacji