KONKURSKartka Świąteczna

Zapraszamy do wzięcia udziału w plastycznym konkursie rodzinnym na świąteczną kartkę. Technika dowolna, format A5. Termin składania prac do 12.12.2017

 

INFORMACJA→ KONKURSY 2017

W roku szkolnym 2017/2018 będą przeprowadzone następujące konkursy

OGŁOSZENIE→ KONKURS

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie proekologicznym organizowanym przez Prywatną Szkołę Ad Astra. Konkurs objęty został patronatem burmistrza miasta Marki. Regulamin.

 

INFORMACJA→  Konkursy i olimpiady z języka angielskiego


W II semestrze uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej oraz uczniowie gimnazjum zmierzą się z następującym wyzwaniami:
- Olimpus, olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego
- Memory Masters, ogólnopolski nowoczesny konkurs leksykalny

Poniżej znajdują się linki do przydatnych informacji:
http://www.olimpus.edu.pl/jezyk-angielski-archiwum
http://www.memorymaster.edu.pl/#

OGŁOSZENIE→ Majówka z Matematyką


„Matematyka zawiera w sobie nie tylko prawdę, ale i najwyższe piękno - piękno chłodne, surowe, podobne do piękna rzeźby.”  Bertrandt Russel      

W pierwszym tygodniu  maja odbędzie się w naszej szkole „Majówka z matematyką” -  zabawy, zagadki i zadania matematyczne oraz logiczne, konkurencje turniejowe uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich, które będą trwały aż przez cały pierwszy tydzień maja. Oczywiście, nasi najmłodsi uczniowie klasy „0” także będą zmagać się z trudnościami  matematycznymi i to wcale nie takimi łatwymi.
Liczy się przede wszystkim radość ze wspólnej zabawy matematyką, współpraca zespołowa uczniów, odkrywanie i przede wszystkim polubienie matematyki.
Czeka nas dużo atrakcji i wrażeń matematycznych, a na zakończenie tygodnia  - w piątek – odbędzie się konkurs nietypowy, bowiem poszukamy matematyki w sposób twórczy i pomysłowy: 
każdy Uczeń tego dnia rozwinie swoją twórczość matematyczną i przybędzie do szkoły ubrany w  strój z elementami matematycznymi;
zobaczymy, która z klas odkryje matematykę w sposób najciekawszy, najzabawniejszy, która z klas udekoruje też swoją salę najbardziej „matematycznie”.
Zapraszamy do wspólnej zabawy także Nauczycieli i Rodziców Uczniów.
Chcemy pokazać, że matematyka, to nie tylko trudne zadania, „suche liczby" czy „sprawdziany”, ale również to odkrywanie świata i pasjonująca przygoda; chcemy także, aby „Majówka z Matematyką” stała się stałym elementem edukacji w Naszej Szkole.