AD ASTRA

"PRZEZ TRUDY DO GWIAZD"

Mała szkoła - duża rodzina!!!
Uczymy myśleć, pomagamy wychowywać!!!  
Mamy świetne wyniki!!!

 Chcemy aby powierzone nam dzieci uznały za ważne:

  • Wartości chrześcijańskie 
  • Patriotyzm 
  • Uczenie się 
  • Samodzielność
  • Przedsiębiorczość 
  • Odpowiedzialność 
  • Kulturę ogólną 
  • Krytyczne myślenie


 

W roku szkolnym 2021-2022 chcemy wyjść naprzeciw młodzieży i pozwolić odpoczywać w wakacje tym , którzy wybiorą naszą szkołę. 

 

Nie organizujemy egzaminów !

 

Nie prowadzimy rozmów klasyfikacyjnych !

 

Przyjmujemy młodzież na podstawie konkursu świadectw w pierwszym etapie rekrutacji ( do 25 czerwca 2021) oraz na podstawie konkursu świadectw i wyników egzaminów zewnętrznych w drugim etapie rekrutacji ( po 25 czerwca)

!!! Godziny pracy sekretariatu  !!!

 Do odwołania sekretariat będzie czynny od godziny 8.00 do 10.00. Jeśli potrzebują Państwo spotkać się o innej godzinie prosimy o telefoniczne umówienie spotkania. Szkolny numer telefonu, 22 781 29 03 jest dostępny od poniedziałku do piątku od 8 do 16
 

RELACJATest Kompetencji Trzecioklasisty

Ogólnopolski Test Kompetencji Trzecioklasisty jest ważnym wydarzeniem w naszej klasie. Przygotowania do niego trwały już od samej pierwszej klasy.  A start był trudny, bo w pierwszej klasie wszystko nowe i nieznane, w drugiej mierzylismy się z początkiem pandemii, a nauka zdalna była dla nas prawdziwym wyzwaniem i przygodą. W trzeciej klasie wyznaczyliśmy sobie cel - bierzemy udział w Ogólnopolskim Teście Kompetencji. Ważny dla nas był wysiłek i atmosfera jaka nam towarzyszyła w całej edukacji. Motywacja i chęć rozwoju nie dla wyników, ale dla poznawania siebie i świata. Ważny jest czlowiek i świat wartości odkrywany każdego dnia z rowieśnikami. Pandemia, nauka zdalna i chęć sprawdzenia swojej wiedzy, radzenia sobie ze stresem, motywacja, pozytywne emocje. Raport Ogólnopolskiego Testu Kompetencji Trzecioklasisty powyżej wyniku populacji. Jesteśmy. z siebie dumni,  że mimo trudności podjęliśmy pracę w oparciu o mocne strony. Jesteśmy NAJLEPSI!!!

RELACJA→ Stworzenie Świata

Projekt 'Stworzenie Świata' wykonany przez klasę V na lekcji języka polskiego.