W naszej Szkole mamy bogatą ofertę Zajęć Dodatkowych.

Zajęcia te są zajęciami fakultatywnymi pozalekcyjnymi, dodatkowo płatnymi, organizowanymi głównie na terenie szkoły (poza basenem i siłownią).

Wszystkie zajęcia odbywają się po lekcjach  i są prowadzone przez nauczycieli z wykształceniem kierunkowym oraz wykwalifikowanych instruktorów.

Każdy znajdzie tu dla Siebie coś ciekawego i interesującego! :)

 Poniżej lista zajęć na rok 2016/2017:

 Basen

BASEN

Na zajęciach pod profesjonalna opieką ratowników, instruktorów pływania dzieci uczą się pływać lub doskonalą tę umiejętność. Zajęcia odbywają się na pływalni Polonez. 

PROWADZI: opiekunowie w ramach opieki świetlicowej, instruktorzy pływalni.

 

wtorek

wyjazd godz. 14:10

 silownia

SIŁOWNIA

Zajęcia przeznaczone są dla uczniów gimnazjum, odbywają się na siłowni "Exo" w Markach pod okiem instruktora. Uczniowie uczestniczą w treningu prowadzonym na poziomie dostosowanym do wieku i możliwości.

PROWADZI: mgr. Paweł Skrok

 

środa

od godz 16.00

 

  

Dzieci ze szkoły podstawowej korzystają z zajęć dodatkowo płatnych w okresach miesięcznych, ewentualne zmiany prosimy zgłaszać przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca zajęć. 

Płatność za zajęcia dodatkowe musi zostać dokonana do 10 dnia kolejnego miesiąca na podstawie otrzymanego rozliczenia. Jeśli nie zostanie ona uregulowana do końca miesiąca, dziecko nie będzie korzystało z zajęć w miesiącu kolejnym.