Joanna Gołębiewska

mgr Joanna Gołębiewska - dyrektor szkoły

Od 12 lat dyrektor i właściciel szkoły, polonistka, kocha dzieci, literaturę, muzykę, góry i narty. Uważa, że uczyć trzeba interdyscyplinarnie, aby dzieci i młodzież mogły zobaczyć piękno świata, który poznają. Za najskuteczniejszą, niezależnie od wieku dzieci i najciekawszą, uważa metodę projektów.

Teresa Lewandowska

mgr Teresa Lewandowska - wice dyrektor

Doświadczona nauczycielka przedmiotów ścisłych. Naucza matematyki, fizyki i chemii. Osoba obdarzona wielką cierpliwością, traktuje uczniów życzliwie i potrafi objaśnić najtrudniejsze zagadnienia. Angażuje swoich uczniów do aktywnego uczestnictwa w ciekawych projektach edukacyjnych.

BeataGrudziska

mgr Beata Grudzińska - sekretarz szkoły

Pracuje tam, gdzie bije serce szkoły, zawsze czujna, odpowiedzialna, ciepła, a kiedy trzeba groźna, dla dzieci dobra i miła, kompetentna, wszechstronna, wesoła, niezastąpiona.

Wladyslaw Troszczynski

mgr Władysław Troszczyński - nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie

Pedagog posiadający ogromną wiedzę, pomaga zrozumieć uczniom prawa historii i zasady funkcjonowania współczesnego społeczeństwa. Błyskotliwy erudyta z wielkim poczuciem humoru.

Dorota Balicka

mgr Dorota Balicka - sympatyczna i zawsze uśmiechnięta nauczycielka języka niemieckiego 

Stosuje różnorodne metody nauczania języka obcego ze szczególnym uwzględnieniem konwersacji. Zachęca uczniów do aktywności językowej poprzez udział w przedstawieniach z tekstem niemieckim. 

Małgorzata Ryszard

mgr Małgorzata Ryszard- entuzjastka techniki komputerowej w nauczaniu matematyki i fizyki

Bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Wzory, liczby i potęgi są jej pasją. Z wielkim zapałem przekazuje swoją wiedzę młodszym "koleżankom" i "kolegom".

Ewa Tyborowska

mgr Ewa Dudzińska- nauczyciel języka angielskiego

z doświadczeniem w pracy w szkole językowej. Wykorzystuje metodę pracy projektami i wiele metod aktywizacyjnych. Jej lekcje są ciekawe i zachęcają do używania zdobytych umiejętności w komunikacji.

Anna Nowosielska

mgr Anna Nowosielska - nauczycielka języka polskiego i filozofii

kompetentna w zakresie nauk humanistycznych. Przywiązuje wielką wagę do kształtowania sprawności językowej uczniów. Dynamiczna, wesoła, autorka wielu projektów edukacyjnych poszerzających horyzonty uczniów w różnych dziedzinach kultury. Pod jej kierownictwem młodzież wystawiła m.in. niezapomniane "Śluby Panieńskie"

UrszulaPakcinska

mgr Urszula Pąkcińska – nauczycielka polskiego i filozofii

miłośniczka filmu– prowadzi projekty związane z X Muzą, entuzjastka teatru – wystawiała z młodzieżą m. in „Ferydurke”, inscenizację nowatorską i oryginalną, odpowiedzialny i kochający młodzież wychowawca, miłośniczka Wielkich Jezior Mazurskich.

 

mgr Monika Kot - nauczanie początkowe

 

mgr Sebastian Kloc - nauczyciel plastyki i technik wprowadza uczniów w świat sztuki

motywuje ich do podejmowania prób artystycznego wyrażania własnych emocji. Potrafi skutecznie przekazać wiedzę z historii sztuki i zaznajomić uczniów z różnymi technikami artystycznymi.

 

mgr Alicja Węsierska - nauczycielka biologii

przekazuje wiedzę przystępnie i systematycznie. Pomaga uczniom zdobywać wiadomości angażując ich do pracy zespołowej w projektach edukacyjnych. Chętnie wyjaśni każde zagadnie, dba o wysoką jakość nauczania.

 

mgr Romana Nowak -nauczyciel języka angielskiego

 

AgataZalewska

mgr Agata Zalewska- młody psycholog, nauczycielka języka angielskiego

stosuje nowoczesne metody nauczania, aktywizuje dzieci poprzez zabawę i projekty graficzne rozszerzające słownictwo. Nauka języka przynosi uczniom wiele satysfakcji, lekcje odbywają się wymiarze 5 godz. tygodniowo .Pani Agata prowadzi też warsztaty technik uczenia się i budzenia motywacji.

Danuta Zdunek

mgr Dorota Zdunek - wszechstronnie wykształcony nauczyciel, specjalista od nauczania zintegrowanego, matematyk, współautorka matematycznej części "Tropicieli", konsultant programowy WSiP, terapeuta pedagogiczny,

prowadzi ciekawe zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne, zainteresowanie tańcem dawnym łączy na zajęciach dodatkowych z wiedzą o savoir vivre'rze.

 

mgr Okoniewska Małgorzata -  nauczyciel informatyki

 

Grażyna Bińkowska

mgr Grażyna Bińkowska - nauczycielka religii,

wolontariuszka, osoba światła i otwarta.

Marta Idźkowska

mgr Marta Idźkowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej oraz pedagog szkolny

W pracy z najmłodszymi chętnie wykorzystuje różne techniki, również multimedialne. Wspiera działaniami pedagogicznym dzieci i młodzież, rozumie trudności , pomaga z zaangażowaniem, tworzy z pasją.  Czuwa w szkole nad realizacją programów profilaktycznych , prowadzi zajęcia socjoterapeutyczne dla najmłodszych .Jej  zamiłowanie do fotografii owocuje fotorelacjami ze wszystkich szkolnych wydarzeń.

 

mgr Krzysztof Radomski - geografia, przyroda

   

mgr Wira Kamińska - nauczyciel muzyki

Jest Polką pochodzącą z Ukrainy. Pani Wira nawiązuje świetny kontakt z uczniami, jest żywiołowa, pomysłowa i bardzo kompetentna. Potrafi „zarazić” dzieciaki radosnym zapałem do aktywności wokalnej i tanecznej.

Izabela Rabiega

mgr Izabela Rabiega- pedagog z dużym doświadczeniem dydaktycznym

ze wspaniałym zaangażowaniem pomaga poznawać i systematyzować wiedzę o świecie. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem z młodszymi koleżankami. Dba o rozwój kulturalny dzieci nie tylko przez codzienną pracę ale również przez organizację spotkań najmłodszych z szeroko rozumianą kulturą i sztuką.

 W razie problemów z formularzem kontaktowym  prosimy o kontakt zTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. strony.