REKRUTACJAInformacje

 

W roku szkolnym 2019-2020 chcemy wyjść naprzeciw młodzieży i pozwolić odpoczywać w wakacje tym , którzy wybiorą naszą szkołę.

Nie organizujemy egzaminów !

Nie prowadzimy rozmów klasyfikacyjnych !

Przyjmujemy młodzież na podstawie konkursu świadectw w pierwszym etapie rekrutacji ( do 10 lipca 2020) oraz na podstawie konkursu świadectw i wyników egzaminów zewnętrznych w drugim etapie rekrutacji ( po 31 lipca).

 

1.    W roku szkolnym 2020/2021 planujemy utworzyć w naszym liceum dwa oddziały uczniów po klasie 8 szkoły podstawowej w systemie czteroletnim z możliwością rozszerzania różnych przedmiotów wybranych przez ucznia .
2.    Uczeń wybiera dwa lub trzy przedmioty, których chce się uczyć na poziomie rozszerzonym, spośród wskazanych; język polski, język angielski, historia , wos, geografia, biologia i chemia .
3.    Rozszerzenia już od pierwszej klasy.
4.    Dokumenty należy złożyć w sekretariacie szkoły.
5.    Możliwe jest przesłanie e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
6.    W przypadku nie otrzymania ze szkoły potwierdzenia otrzymania dokumentów drogą mailową prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły (telefon: 22 781 29 03).

 

ISTOTNE INFORMACJE I DOKUMENTY do pobrania:

1. Harmonogram rekrutacji do klas I liceum dla uczniów gimnazjów i uczniów klas 8 szkoły podstawowej

2. Regulamin rekrutacji do Liceum Ogólnokształcącego

3. Wniosek kwestionariusz osobowy LO

4. Wymagane dokumenty