Szkołę obsługuje Firma Cateringowa:

 Krótka informacja o firmie

Aktualne Menu Obiadowe:

  MENU 16.04–20.04.2018

Poniedziałek

Delikatna zupka jarzynowa
Makaron z białym serem i musem owocowym  
Kompot owocowy bez cukru

Wtorek

Krem dyniowy bez zbielania
Pałeczka z kurczaka z risotto warzywnym
Kompot owocowy bez cukru

Środa

Domowy rosołek  z makaronem
i marchewką
Pierogi ruskie 3  szt surówka z marchewki i jabłuszka
Kompot owocowy bez cukru

Czwartek

Delikatna grochóweczka dla najmłodszych  
Wieprzowa pieczeń rzymska   ziemniaki gotowane i buraczki gotowane
Kompot owocowy bez cukru

Piątek

Delikatna  zupka kalafiorowa bez zbielania
Ryba po grecku (mintaj)  ziemniaczki gotowane
Kompot owocowy bez cukru

 Numery alergenów występujących w posiłkach:
1. Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, pszenica, kamut). 2. Skorupiaki i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie).3. Jaja i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie).
4. Ryby i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie). 5. Orzeszki ziemne (arachidowe i produkty przygotowane na ich bazie).6. Soja i produkty pochodne  (produkty przygotowane na ich bazie).
7. Mleko i produkty pochodne  (produkty przygotowane na ich bazie).8. Orzechy (migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, orzechy pekan, orzechy brazylijskie, orzechy pistacjowe, orzechy makadamia lub orzechy oraz produkty przygotowane na ich bazie). 9. Seler i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie). 10. Gorczyca i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie).
11. Nasiona sezamu i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie).12. Dwutlenek siarki. 13. Łubin (produkty przygotowane na ich bazie).14. Mięczaki (produkty przygotowane na ich bazie).Do przygotowania posiłków używane są przyprawy: ziele angielskie, liść laurowy, majeranek, oregano, bazylia, zioła prowansalskie, , Zgodnie z informacjami od producentów mogą one zawierać śladowe ilości: glutenu, mleka, jaj, soi, selera i gorczycy.

SMACZNEGO!