OGŁOSZENIEKoniec Roku Szkolnego 2019/2020

Kończy się rok szkolny, niezwykły, ciekawy, pełen wyzwań.Wszyscy razem Nauczyciele, Dzieci, Rodzice , Administracja podjęliśmy wysiłek związany z pracą w nowych warunkach , okolicznościach, w nowy sposób. Udało się . Lekcje odbywały się , program zrealizowaliśmy, pracę dzieci doceniliśmy . Wszystkim serdecznie dziękuję . Na zakończenie roku zapraszamy Dzieci , Nauczycieli, Rodziców do wirtualnych klas 25 czerwca w czwartek od 8.30.

Do klas wchodzimy z pozycji kalendarza ;

klasa II i III g.8.30,

klasa V i VI g. 9.30,

klasa IV g. 10.30,

Klasa VII i VIII  g.11.30

W klasie spotkamy się z dyrektorem , wychowawcą , nauczycielami przedmiotów . Prosimy , aby dzieci były na wizji w galowych strojach.

Świadectwa , dyplomy i nagrody można odebrać 26 czerwca w piątek w sekretariacie szkoły . Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 8.00 -15.00.

Serdecznie zapraszamy . Do zobaczenia. Joanna Gołębiewska.