RELACJAWarsztaty: Pozytywna narracja

Warsztaty z budowania pozytywnej narracji za nami albo bardziej już w nas. Jesteśmy wdzięczni naszym Rodzicom za tak liczne przybycie, zaangażowanie, za poświęcony czas. To ważne, że mamy Partnerów do budowania szczęścia dzieci, a tym samym uczniów SZKOŁY "AD ASTRA" :). Nasza kawiarenka psychologiczno-pedagogiczna nie tylko zapraszała na pyszną kawę, herbatę i pozytywną krówkę - cukierka od pani Dyrektor, ale przede wszystkim do refleksji, poszukiwania coraz lepszych rozwiązań w wychowaniu dzieci. Dzisiaj dużo o MOCNYCH STRONACH, TALENTACH, które odkryte, nazwane, stają się zasobem do tworzenia dobrostanu, a tym samym sukcesem w edukacji. Komunikacja pozytywna, jak najmniej komunikatów "nie", przekierunkowywanie uwagi, pozytywne emocje, optymizm to tylko nieliczne słowa klucze tego spotkania. Chcemy Państwa wspierać, bo z Państwem tworzymy naprawdę pozytywną szkołę! :)

A oto część komentarzy naszych Rodziców po Warsztatach z Pozytywnej Narracji. Dziękujemy za pozytywne wpisy. Do zobaczenia już niedługo na kolejnym spotkaniu! ????